Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Proč nakupovat u nás?


Doprava zdarma při objednávce nad 6 900,- Kč

Obšití koberců

Na našem e-shopu Vám také nabízíme možnost obšití (začištění) koberců proti párání. Nemůžete například sehnat velký kusový koberec a nebo máte jednu stranu koberce volně položenou v prostoru a bojíte se, že se bude párat? S tímto problémem Vám rádi pomůžeme. Stačí při výběru koberce zaškrtnout políčko obšití a do poznámky v objednávce napsat případný přesnější požadavek, my Vám po přijetí objednávky a tohoto požadavku spočítáme a následně zašleme cenu s datem dodání koberce na Váš e-mail.

Úprava rozměrů na míru

Potřebujete upravit šířku koberce nebo PVC? I toto jsme schopni pro Vás zajistit. Napište tento požadavek do poznámky v objednávce a my Vám po přijetí objednávky následně odešleme e-mail s cenou úpravy a datem dodání zboží.

Veškeré zbytky (odřezky) jsou při nákupu Vašim majetkem a jsou zasílány společně se zbožím.

PVC a koberce z šíří zužujeme. Obrazce dle místností NEVYŘEZÁVÁME!Dlouholeté zkušenosti

Jsme firma s dlouholetou zkušeností na trhu, podlahovými krytinami se zabýváme již od roku 1997. Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem podlahové krytiny.

Kamenná prodejna, tradice

Naše firma se vyznačuje zázemím kamenné prodejny, kde Vám vždy rádi poradí naši vyškolení prodavači, kteří mají dlouholeté zkušenosti v našem oboru.

Pomoc po telefonu

Nevíte si rady, která podlahová krytina je ta pravá? Nevadí, napište nám do políčka Poptávka Váš dotaz nebo problém, my Vám pomůžeme a vybereme za Vás.

Doručení k až k Vám domů

Ano, opravdu i nákup může být příjemný. Vyberte si zboží a naše smluvní přepravní společnost Vám zboží doveze až do domu. Už si nemusíte dělat starosti s odvozem, vše zajistíme my.

Osobní přístup

Jelikož vlastníme kamenný obchod, osobní přístup je na naší firmě samozřejmostí. V případě, že potřebujete speciální úpravu podlahové krytiny, není problém zavola a my se Vám budeme snažit vyjít vstříc.

Garance nízkých cen

Na našem e-shopu se snažíme nastavovat co možná nejpříznivější ceny pro naše zákazníky. Věříme, že toto ocení každý.