Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Metrové koberce


Široká nabídka kvalitních metrových koberců

Druhy metrových koberců

Jaký druh metrového koberce zvolíte, záleží pouze na Vás. Vybírat můžete z metrových koberců s potiskem, shaggy koberce se speciálním stočeným vláknem, melírové a smyčkové metrové koberce, vpichované koberce, které se hodí především do komerčním prostor, či luxusní Butterfly metrové koberce pro náročné zákazníky.

Druhy metrových koberců
Jaký metrový koberec vybrat

Jaký metrový koberec vybrat

Metrové koberce od nás můžete nakoupit v různých délkách a to 2, 3, 4 a 5 metrů. Záleží pouze na Vás, jakému metrovému koberci dáte přednost, vybírat můžete z široké nabídky barev a vzorů za velmi příznivé ceny. Vysokou kvalitu metrových koberců zaručuje použitá směs PP a PA, díky kterým můžete koberce položit i na nejrušnější místa Vašeho domova.

Dětské metrové koberce

V naší nabídce dětských metrových koberců najdete pečlivě vybrané koberce s oblíbenými postavičkami z večerníčků a pohádek Vašich ratolestí, či koberce s herním podkladem, ze kterých nebudou chtít Vaše děti slézt. Dětské metrové koberce jsou většinou nízké, což děti uvítají především při stavění a ježdění s autíčky. Kvalitní materiály garantují dlouhou životnost.

Dětské metrové koberce