Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Marmoleum® CLICK - black hole 333707

Přírodní linoleum. Je určené do silně zatížených bytových nebo komerčních prostor. Je opatřené antistatickou a antibakteriální úpravou. Rozměr lamel 300x300 mm.

Kód produktu:KAT9262
Dostupnost:7 - 14 dnů
Záruka24 měsíců
Balení po:0.63 m2
Využijte možnost nezávazné objednávky doplňkových služeb a výrobků:


Po zaškrtnutí některého doplňkového požadavku, Vám bude nezávazně zpracována cenová nabídka, kterou obdržíte na Váš e-mail.

Požadované množství

Prosíme napište požadované množství materiálu v cm, např. šíře 400 cm (4m) a délka 650 cm (6,5m).

cena bez DPH 1 208,26 Kč/m2 cena s DPH 1 462,00 Kč/m2


Nebo vyberte počet balení

cena bez DPH 761,21 Kč/balení cena s DPH 921,06 Kč/balení

Ks

Popis produktu Marmoleum® CLICK - black hole 333707

Konstrukce
Každý panel krytiny Marmoleum Click je vyroben z voděodolné, vysocehustotní dřevovláknité desky a na rubu opatřen zvuk pohlcující korkovou vrstvou a horní vrstvu tvoří krytina Marmoleum o tloušťce 2,5 mm.

Vynikající designové možnosti
Podlaha Forbo Marmoleum Click je dostupná ve 23 barevných variantách, od uklidňujících neutrálních odstínů až po výrazné a živé barvy. K dispozici jsou panely tří rozměrů od největšího 90 x 30 cm přes nový panel o velikosti 60 x 30 cm až po čtverec 30 x 30 cm. S krytinou Marmoleum Click můžete vytvořit lákavé podlahové vzory, které jsou jedinečné pro váš domov a životní styl. Podívejte se na video a objevte možnosti této krytiny
Přírodní suroviny
Marmoleum je vyrobeno z přírodních surovin jako je lněný olej, pryskyřice a vápenec. Díky těmto přírodním ingrediencím podlaha vypadá a působí přírodně a jedná se o jedno z nejekologičtějších řešení podlahových krytin. 

Příjemné na dotyk a komfortní
Díky přírodním surovinám Marmoleum Click dosáhne pokojové teploty rychle, což zajistí, že váš domov bude útulný a teplý. Naši podlahu Marmoleum Click lze použití v kombinaci s podlahovým topením. Jedná se o podlahu příjemnou na dotyk a komfortní pro chůzi, zkrátka je ideální pro život i pro hraní.

Antistatické a bakteriostatické
Vzhledem k přírodnímu složení podlahy Marmoleum click se jedná o dobrou volbu jak pro vás, tak i pro životní prostředí. Krytina Marmoleum Click zlepšuje kvalitu života lidí, kteří trpí astmatem a alergiemi. Antistatické vlastnosti krytiny Marmoleum Click odpuzují prach i nečistoty a přispívají k lepšímu vnitřnímu prostředí a kvalitě vzduchu. Navíc prověřené bakteriostatické vlastnosti krytiny Marmoleum Click brání množení škodlivých mikroorganismů. 

Kročejový útlum 17dB
Marmoleum Click má dobré akustické vlastnosti a dosahuje redukce hluku o 17 dB, což z ní činí tichou podlahovou krytinu. Můžete dokonce dosáhnout vyšší úrovně útlumu hluku o 21 dB instalováním krytiny Marmoleum Click na podložku Forbo Foam, což pomůže udržet hladinu hluku na minimum.

Snadná údržba
Podlaha Marmoleum Click má odolnou ochrannou povrchovou úpravou Topshield™ , která je mimořádně trvanlivá a nenáročná na údržbu. Hladký povrch se snadno čistí – prach lze stírat suchým mopem. Případné skvrny odstraníte neutrálním čisticím prostředkem a vlhkým mopem. Nádherné barvy podlahy v průběhu času nevyblednou. 

Snadná pokládka
Marmoleum Click se rychle a snadno instaluje. Není nutné žádné zdlouhavé a složité lepení nebo další čekání. Podlahu položte a hned po ní můžete chodit. Přímá výhoda spočívá v tom, že se výrazně snižují náklady na pokládku. Nepřímé výhody mohou být ještě větší, neboť se vyhnete spoustě potíží a ušetříte peníze. 

Trvanlivá podlahová krytina
Naše Marmoleum Click je velmi odolná a masivní krytina o celkové tloušťce 9,8 mm. Horní vrstva materiálu Marmoleum v tloušťce 2,5 mm je natolik odolná, že si zachovává vynikající vlastnosti i v náročných podmínkách. Podlaha je ve skutečnosti tak trvanlivá, že si ji můžete vzít s sebou, i když se stěhujete do nového domova.


Prosíme berte na vědomí, že odstíny barev se mohou lišit dle typu monitoru.

Fotogalerie produktu Marmoleum® CLICK - black hole 333707

Marmoleum® CLICK - black hole 333707 - podobné produkty

balení: 0.63 m2, Přírodní linoleum. Je určené do silně zatížených bytových nebo ..

cena 1 462,00 Kč/m2
Dostupnost: 7 - 14 dnů
Detail zboží

balení: 0.63 m2, Přírodní linoleum. Je určené do silně zatížených bytových nebo ..

cena 1 462,00 Kč/m2
Dostupnost: 7 - 14 dnů
Detail zboží

balení: 0.63 m2, Přírodní linoleum. Je určené do silně zatížených bytových nebo ..

cena 1 462,00 Kč/m2
Dostupnost: 7 - 14 dnů
Detail zboží

Soubory k produktu Marmoleum® CLICK - black hole 333707