Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Časté dotazy

Chci si objednat např. plovoucí podlahu a chtěla bych k této podlaze další produkty, které budu potřebovat k montáži/údržbě a nejsem si jistá výběrem. Pomůžete mi?

Určitě ano. Zde Vám zjednodušíme práci. V případě, že máte vybrán produkt, stačí při nákupu na kartě produktu nezávazně zaškrtnout požadovaný doplňkový materiál/produkt. Na základě tohoto požadavku Vám
k Vaší podlaze bude vytvořena nezávazná cenová nabídka např. s kompletním materiálem pro možnost pokládky či s vhodným čistícím prostředkem, lepidlem ,atd. Tato cenová nabídka Vám bude zaslána na Váš uvedený e-mail, kde budete vyzvání k náhledu a dalšímu vyjádření. Zde si také můžete upravit množství doplňkového materiálu.

Mám delší dobu podlahu a potřebuji ji něčím oživit a ošetřovat. Můžete mi něco nabídnout?

Určitě ano. Prosíme, napište nám Váš dotaz na náš e-mail: info@nabidkapodlah.cz vč. specifikace Vaší podlahy a požadavku na údržbu, či efekty. Naši pracovníci Vám nabídnou možná řešení vč. nabídky přípravků.

Odpovídají barvy zboží obrázkům na e-shopu?

Dlouze jsme se pokoušeli vymyslet co možná nejlepší prezentaci zboží a barevně jej co nejvíce přiblížit zákazníkům. Pravdou ale zůstává, že každý z nás má nastaven svůj monitor na jiné barevné rozlišení.
Pak se tedy může stát, že zboží neodpovídá barevné představě při dodání. Každopádně nemusíte zoufat,
i zde máme možnost vrácení zboží. K tomuto účelu je našich stránek připraven dokument k možnosti vrácení zboží (vše o nákupu/vrácení zboží). Abyste výběr měli co možná nejlepší, doporučujeme se při výběru zaměřit na spodní fotky zboží. Tyto fotky fotíme přímo na naší prodejně, kde se snažíme co možná nejvíce zákazníkům přiblížit daný výběr. POZOR!! Metrážové zboží, které je upravováno na přání zákazníka již dle VOP nelze vrátit.

Chci si objednat větší množství zboží, mohu počítat s lepší cenou?

Jistě ano. O větším množství se bavíme u zakázek nad 50m2, nebo při částce nad 30 tisíc korun. Zákazníkům také nabízíme dopravu zdarma (více informací o dopravě zdarma naleznete v sekci Ceny a možnosti dopravy) Na našem e-shopu lze zboží také pouze poptat (zboží tímto není závazně objednané). Místo slova objednat, kliknete na políčko poptat a při větším množství připsat do poznámky heslo „ CENOVÁ NABÍDKA“. Díky tomu na Váš e-mail obdržíte zvýhodněnou cenovou nabídku. Zde si vše v klidu promyslíte a v případě Vašeho dalšího zájmu o zboží za daných podmínek učiníte závaznou objednávku. Při větší částce budete také vyzvání k zaslání zálohy na objednané zboží.

Můžu si zboží vyzvednout také na Vaší prodejně?

Ano, objednané zboží si lze vyzvednout na naší specializované prodejně ve Slatiňanech. O datu a možnosti vyzvednutí budete informováni prostřednictvím e-mailu. Při zadávání dopravy zboží v objednávce vyberte OSOBNÍ ODBĚR. Díky tomu se Vám v objednávce nebude počítat cena za doručení zboží. Při osobním odběru si s sebou přivezte požadovanou sumu (nelze platit kartou). Děkujeme.

Dáte mi vědět, kdy zboží dostanu?

Ano, po přijetí objednávky a ověření dostupnosti zboží Vás budeme e-mailem informovat o datu doručení. Také dopravce Vás před doručením zboží bude také předem telefonicky kontaktovat.

Lze objednat donášku zboží do patra?

Bohužel tato služba nelze u dopravce objednat, ale po našich zkušenostech víme, že se lze s řidičem
za menší finanční odměnu domluvit.