Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Egger Design+ LARGE DUB RUČNĚ ŠKRABANÝ (click) EPD003

Termoplastický polyuretan EGGER Design+. Podlaha, která má všechno vyladěno do posledního detailu. 1295x243x5mm

Kód produktu:KAT10530
Dostupnost:dodání 2 - 3 týdny
Zárukadomácnost 25 let, komerční použití 5 let
Balení po:2.5175 m2

Tento produkt se momentálně neprodává.
Podívejte se zde po podobném produktu

Popis produktu Egger Design+ LARGE DUB RUČNĚ ŠKRABANÝ (click) EPD003

S   Stone - hluboká struktura kamenného povrchu

4 V + 2  V – spára na krátkých i dlouhých stranách lamel, optická spára na dvou místech v lamele

R10  Protiskluzové vlastnosti

Živá podlaha, která vás okouzlí - termoplastický polyuretan EGGER Design+. Podlaha, která má všechno vyladěno do posledního detailu. Taková je nová krytina EGGER Design+, ultra moderní, ultra robustní a ultra variabilní.

 Ultra moderní

Tloušťka desky je 5 mm. Jádro tvoří vlákna přírodních dřevin. Termoplastický polyuretan na povrchu je 100% odolný vůči vodě, elastický, komfortní a bez zápachu. Podlaha neobsahuje PVC ani plastifikátory.

 Ultra robustní

 

Dvojitá ochrana nosné desky UWF před vlhkostí pomocí technologie DualSeal. Jedinečný efekt SelfRepair a funkce Memory zaručující perfektní povrch podlahy po celou dobu jejího užívání.

Ultra variabilní

Ideální pro komerční i soukromé vysoce zatěžované oblasti. Variabilní využití - pokládku lze realizovat plovoucím způsobem nebo nalepením. Desky formátu Large pro velké a otevřené prostory. 

 

EGGER Design+ jsou tiché krytiny s ultra výdrží, vysokou pevností a moderním vzhledem, vyrobené z přírodních materiálů. Povrch prken tvoří TPU, odolný proti vodě a s efektem SelfRepair. Pod ním je integrovaná dekorační vrstva pro vysoce autentický vzhled dřeva či kamene. Jádro podlahy je tvořeno takzvaným UWF (Ultra Wood Fibre Board) vyrobeným z vláken přírodních dřevin s vysokou hustotou a dvojitým utěsněním. Konstrukční výška je 5 mm a povrch je upraven protiskluzově, což ocení každá domácnost.

 

EGGER Design+, který má geneticky zakódovánu vysokou pevnost a moderní vzhled, je průsečíkem vlastností krytiny na bázi dřeva s těmi na bázi plastu. Se svou konstrukční výškou 5 mm a odolností vůči opotřebení i poškrábání se hodí nejen do privátních, ale i do komerčních prostor. Jádro tvoří pevná nosná deska s dřevěným základem a dvojitou ochranou DualSeal, zatímco povrchová vrstva se skládá z termoplastického polyuretanu. Navíc je bez PVC a změkčovadel. Podlahová krytina EGGER Design+ je k dispozici ve dvaceti autentických dřevěných i kamenných dekorech a vyznačuje se jedinečnou funkcí Memory. To z ní dělá první podlahovinu s pamětí. V praxi to znamená, že takřka veškeré povrchové deformace, jako jsou například otisky nohou nábytku, jsou působením SelfRepair efektu vráceny do původní podoby a podlaha tak vypadá stále jako nová.
   

 V srdci ze dřeva

Ultra přirozený povrch díky podílu dřeva více než 70%.
Složení živé podlahy EGGER Design+
  • 1. Ultra robustní povrch TPU odolný vůči vodě s efektem SelfRepair. Integrovaná dekorační vrstva pro vysoce autentický vzhled.

    2. Pevná a dvojitě chráněná nosná deska UWF z přírodních dřevních vláken.

    3. Velmi kvalitní protitah odolný vůči vodě.


    Inovace skrz naskrz – i pod povrchem. Základem naší podlahy je ultra tenká deska z vláken přírodních dřevin Ultra Wood Fibre Board (UWF) o tloušťce 4,3mm. Tato tmavošedá deska se skládá ze speciálních jehličnatých dřevin a vyznačuje se extrémně vysokou hustotou, která zabraňuje bobtnání hran.

    Podlaha EGGER Design+ Flooring je proto vhodná i do vlhkých prostor nebo pro použití na intenzivně namáhaných plochách. Funkční a s dlouhou životností, zároveň také ultra kompaktní a neuvěřitelně krásná: Dokonalá designová podlaha se hodí všude tam, kde musí podlaha splňovat náročné požadavky.

 Doporučená lišta k podlaze METAL BRONZE (click) ED4046 - L465:

https://www.nabidkapodlah.cz/obvodova-lista-egger-l465-17x60x2400mm/pro10136.html 

 

 


Prosíme berte na vědomí, že odstíny barev se mohou lišit dle typu monitoru.

Fotogalerie produktu Egger Design+ LARGE DUB RUČNĚ ŠKRABANÝ (click) EPD003

Soubory k produktu Egger Design+ LARGE DUB RUČNĚ ŠKRABANÝ (click) EPD003

Technický list
Prohlášení o záruce
Prohlášení o materiálu
Návod k pokládce
Doporučená lepidla
Katalog

Videa k produktu Egger Design+ LARGE DUB RUČNĚ ŠKRABANÝ (click) EPD003

Instalace EGGER UNI fit!