Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

Dobrý tip

Pro Vaše lepší pohodlí při nakupování lze na kartě produktu využít nabídky doplňkových služeb.
Z širové nabídky Vám budou zajištěny například tyto služby:

Balíček

K Vašemu výběru podlahy Vám bude vytvořena cenová nabídka s veškerým potřebným materiálem k dokončení a montáži podlahy (např. lišta kobercová, lišta obvodová do barvy podlahy, parozábrana, podložka, lepidlo, hřebíčky, aj.) . Tato cenová nabídka Vám bude zaslána na Váš uvedený e-mail, kde máte možnost si vybrat vyhovující zboží. Na základě upřesnění Vám dle požadavku bude opravena cena vč. dopravy dle váhové tabulky. Po jejím odsouhlasení, budete následně informováni o datu doručení.

Obšití

Jestliže jste si vybrali zboží, které si přejete začistit obšitím ( běhouny, metráž koberce) tak, aby se nepáralo, můžete tak učinit touto zkratkou v objednávce. Na Váš uvedený e-mail obdržíte cenovou kalkulaci vč. obšití. Zde budete vyzváni k odsouhlasení ceny, nebo upřesnění požadavku. V případě speciálních požadavků, budete také vyzváni k úhradě zálohy.

Čistící přípravek

K Vaší podlaze za Vás vybereme správný čistící přípravek. Na Váš e-mail Vám bude zaslána nabídka speciálních čistících přípravků. Po výběru a následném odsouhlasení navýšení ceny objednávky Vám čistící přípravek zašleme společně s podlahou (PVC, laminát, vinyl, korek, dřevo, koberec,………)

Cenová nabídka

Lze použít při poptávce většího množství zboží (nad 50m2 a ceně nad 30tis). Po výběru zboží kliknete na tlačítko POPTAT a do poznámky uvedete heslo CENOVÁ NABÍDKA. Díky tomu na Váš e-mail obdržíte zvýhodněnou cenovou nabídku. Vše v klidu promyslíte a v případě Vašeho dalšího zájmu o zboží za daných podmínek učiníte závaznou objednávku. Při větší částce budete také vyzvání k zaslání zálohy na objednané zboží.

Sloučení objednávek

Jelikož naše firma provozuje více e-shopů, lze si pomocí tohoto hesla objednávky sloučit do jedné a hradit tak pouze jedno poštovné. Poštovné Vám bude účtováno dle naší váhové tabulky. Po sloučení objednávek Vám bude zaslán informativní e-mail se soupisem zboží vč.ceny za přepravné. Po odsouhlasení Vás budeme informovat o datu doručení. (Pro sloučení připište čísla objednávek k heslu např. SLOUČENÍ OBJEDNÁVEK – 001 + 999 + 475)