Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

CC - Inolit aktivní prášek 1kg

Pro dlažbu, kámen, keramiku...
Firmou Villeroy & Boch doporučený základní čistič pro odstranění cementového závoje u dlažby a keramiky, pro venkovní i vnitřní bazény, zahradní fontány, betonové a kamenné podlahy, sanitární keramiku aj.

Kód produktu:KAT2615
Dostupnost:do týdne
Záruka24 měsíců
Využijte možnost nezávazné objednávky doplňkových služeb a výrobků:


Po zaškrtnutí některého doplňkového požadavku, Vám bude nezávazně zpracována cenová nabídka, kterou obdržíte na Váš e-mail.

cena bez DPH 300,00 Kč/ks cena s DPH 363,00 Kč/ks

ks

Popis produktu CC - Inolit aktivní prášek 1kg

Kyselý čistící prášek s bezkřemíkovými zdrsňovacími přísadami určený pro čištění po ukončení stavebních prací a k základnímu čištění kyselinovzdorných dlaždic a kamenných povrchů. Oblasti použití jsou všude tam, kde se tvoří vápencové usazeniny společně s nečistotami. Také budou spolehlivě odstraněny i usazeniny od moči, sazí, mastnoty a rzí.

OBLASTI POUŽITÍ:

Kyselinám odolné glazované aneglazované, leštěné a neleštěné keramické obklady a dlažby (např. i v plaveckých bazénech), leštěná kamenina, tvrdé kameny (např. žula, gabbro, orthogneis), kamenné podlahy, sanitární keramika, zahradní jezírka, fontány, ušlechtilá ocel V4A. Není vhodný pro povrchy citlivé na kyseliny (např. mramor, vápenec, leštěný umělý kámen, kyselinám neodolné emaily a glazury).

POUŽITÍ:

Čištěnou plochu na několik minut dobře namočte. Následně naneste Inolit aktivní prášek vlhkým hadrem, houbou nebo kartáčem,popř. posypte přímo na navlhčenou plochu. K čištění stěn se doporučuje namíchat kaši a tuto nanést pomocí kartáče přímo na čištěná místa. Po krátké době působení čistící pochod podpořte lehkým třením nebo kartáčováním (manuálně nebo strojově). Na závěr rozpuštěné nečistoty setřete a celou plochu důkladně přečistěte čistou vodou.

Upozornění: Inolit aktivní prášek nesmí být použit na povrchy citlivé na kyseliny, např. různé přírodní kameny, jako mramor, vápenec, umělý kámen, betonová dlažba, kyselinám neodolné glazury a email. Vyzkoušejte vždy v případě pochybností nejprve odolnost materiálu na nenápadném místě.

SPOTŘEBA:

Čištění: cca 5 –10 kg na 100 m2, dle stupně znečištění a šířky spár.

SKLADOVÁNÍ:

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.


Prosíme berte na vědomí, že odstíny barev se mohou lišit dle typu monitoru.

Fotogalerie produktu CC - Inolit aktivní prášek 1kg

CC - Inolit aktivní prášek 1kg - podobné produkty

Pro rychlé a bezproblémové denní čištění. Pro všechny tvrdé ..

cena 296,00 Kč/ks
Dostupnost: do týdne
Detail zboží

Univerzální čistič
Čistí všechny voděodolné povrchy v kuchyni, ..

cena 296,00 Kč/ks
Dostupnost: do týdne
Detail zboží

Pro ošetření a běžné čištění všech podlahovin z přírodního a umělého ..

cena 1 869,00 Kč/ks
Dostupnost: do týdne
Detail zboží

Soubory k produktu CC - Inolit aktivní prášek 1kg

Technický list