Důvěryhodná firma Ohlasy zákazníků 20let na trhu

CC - Dezinfekční přípravek na podlahy 5l MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Univerzální čistič.
Produkt pro plošnou dezinfekci vytíráním např. v nemocničním nebo školním prostředí.

Kód produktu:KAT11983
Dostupnost:na dotaz
Záruka24 měsíců

Tento produkt se momentálně neprodává.
Podívejte se zde po podobném produktu

Popis produktu CC - Dezinfekční přípravek na podlahy 5l MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Tekutý koncentrát na bázi terciárního alkylaminu pro plošnou dezinfekci vytíráním. Neobsahuje alkohol. Má baktericidní, fungicidní a virucidní účinek (např. proti viru Hepatitis-B). Kombinace účinné látky s aniontovými, popřípadě neiontovými tenzidy umožňuje vysokou aktivitu přípravku na povrchu, vynikající schopnost pohlcování nečistot a čistící účinek při zároveň nízké hodnotě pH.

Testován podle standardních metod DGHM pro zkoušení chemických dezinfekčních metod (Stav 01.09.2001) a ve shodě s požadavky testovacích metod VAH (Stav 15.04.2010).

OBLASTI POUŽITÍ

Pro použití v prostorách veřejného zdravotnictví (BAuA-Registrační číslo N-10432) a také v potravinářském a krmivářském průmyslu (BAuA – Registrační číslo N-10532). Vhodné pro dezinfekci neporézních, tvrdých,
omyvatelných (vodě odolných) povrchů a předmětů (podlahy, stěny, stoly, židle, umyvadla apod.) v nemocnicích, lékařských praxích, veřejných budovách (školy, sportoviště, plavecké bazény) a v prostorách pro manipulaci a zpracování potravin. Rozsah použití je od nemocniční profylaxe, všeobecné praxe až po nasazení v potravinářském průmyslu.

Vzhledem k tomu, že Dezinfekční prostředek neobsahuje žádná rozpouštědla, je jeho použití možné i na podlahovinách, které jsou ošetřeny polymerovými disperzemi (např. všechny Dr. Schutz Tvrdé ochranné vrstvy).

POUŽITÍ

Bezpečné použití biocidů. Před použitím se seznamte se symboly nebezpečí a přečtěte si informaci o produktu. Pro všechny oblasti použití doporučujeme koncentraci 1 : 100 = 1 %ní roztok (100 ml na 10 litrů vody) v kombinaci s předepsanou dobou působení 15 minut (viz. odstavec „Zvláštní upozornění“).

Ošetření dezinfikované a čištěné plochy se provádí metodou mokrého vytření mopem při dodržení daných dob účinnosti (viz. odstavec „Zvláštní upozornění“). U silně znečištěných ploch provádějte dezinfekci až po předčištění povrchu s následným oplachem čistou vodou.

Upozornění: Dr. Schutz Dezinfekční prostředek nemíchejte s jinými čistícími nebo dezinfekčními prostředky, jinak dojde ke zrušení popsaných účinků!

SPOTŘEBA

Závisí na zvolené koncentraci.

SKLADOVÁNÍ

Dezinfekční prostředek - koncentrát skladovat v těsně uzavřené originální nádobě v chladu a suchu. Chránit před teplem a přímým slunečním zářením. Uchovávat uzamčený a mimo dosah dětí. Skladovat odděleně od potravin, nápojů a krmiva. Doba použitelnosti 24 měsíců od data výroby – platí pro originálně uzavřené nádob


Prosíme berte na vědomí, že odstíny barev se mohou lišit dle typu monitoru.

Fotogalerie produktu CC - Dezinfekční přípravek na podlahy 5l MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

CC - Dezinfekční přípravek na podlahy 5l MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ - podobné produkty

Pro rychlé a bezproblémové denní čištění. Pro všechny tvrdé ..

cena 248,00 Kč/ks
Dostupnost: do týdne
Detail zboží

Pro dlažbu, kámen, keramiku...
Firmou Villeroy & Boch doporučený ..

cena 309,00 Kč/ks
Dostupnost: do týdne
Detail zboží

Univerzální čistič
Čistí všechny voděodolné povrchy v kuchyni, ..

cena 1 289,00 Kč/ks
Dostupnost: do týdne
Detail zboží

Soubory k produktu CC - Dezinfekční přípravek na podlahy 5l MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Technický list
Bezpečnostní list